Відпочинок в Буковелі

Цілорічний відпочинок в Карпатах

М’який клімат, природна чистота гірського повітря, багата туристична програма і відмінні умови для проживання роблять відпочинок в Карпатах оптимальним варіантом для приємного проведення часу в будь-яку пору року. Побудований в 2002 році, Буковель повністю відповідає всім європейським вимогам, що пред’являються до гірськолижних курортів найвищого рівня. Тут більше 100 км гірськолижних трас, оснащених сніговими гарматами, що дозволяють не переривати відпочинок за відсутності природнього снігу. Регулярно функціонуючі витяги, професіонали, які здійснюють догляд за трасами, комфортабельні готелі і відмінно налагоджена робота всіх сервісних служб обіцяють гостям курорту повноцінний відпочинок у Буковелі взимку. Бювети з мінеральною водою з цілющих джерел Карпат, ретельно продумані і обладнані туристичні маршрути в горах, уважні інструктори і розвинена система громадського харчування радують туристів і влітку.

Ціни на відпочинок в Буковелі

Головне питання, яке постає перед тими, хто готовий відправитися підкорювати гірські схили Карпат: вартість відпочинку в Поляниці (Буковель). Певну відповідь з вказівкою точних цифр дати важко. Одне можна стверджувати – це доступність для будь-якого бюджету. Вибір житла величезний. Починаючи від респектабельних готельних апартаментів і упоряджених котеджів, закінчуючи недорогими кімнатами в приватному секторі. Важлива обставина, що впливає на витрати – це час відпочинку. У зимовий період, особливо в новорічні свята, життя на курорті вирує. Готелі переповнені, приватний сектор зайнятий від села Поляниці, що поруч з Буковелем, і аж до Яремче. Відповідно, і ціни на відпочинок в Карпатах в цей час високі. Втім, якщо Ви зупините свій вибір на нашому готелі "MK Resort" (Magia Karpat), то будете приємно здивовані демократичністю цінової політики. Влітку з житлом простіше: і в плані наявності, і в плані ціни. Максимально популярний взимку, Буковель тільки набирає обертів у наданні послуг в літній період. Звичною картиною в цей час є висхідні на гірські вершини Карпат альпіністи. Особлива стаття – мінеральні джерела, якими рясніють околиці підніжжя Карпат.

Image0
Image1
Image2
Image3

Якість сервісу

Якщо говорити про рівень надаваних послуг, то слід згадати, що це найсучасніший і найбільший гірськолижний курорт в Карпатах. Єдиний з усіх існуючих в цьому районі курортів, що повністю відповідає європейським стандартам безпеки і якості обслуговування. Простіше кажучи, відпочинок у Буковелі – це альпійська респектабельність, привітність Балкан і чарівна краса Карпат в одному місці. На трасах Буковелю вночі так само видно, як вдень. Потужне освітлення дозволяє насолоджуватися спуском з гір з раннього ранку і до пізнього вечора. Крім того, є можливість оплачувати скіпаси за зручною Вам схемою: цілодобовий доступ до спусків, оплата тільки ранкових годин, вибір у бік катання у вечірній час. Індивідуальний підхід до кожного клієнта завжди позитивно позначається на враженнях.

Затишні кав’ярні

Затишні ресторани і кафе запрошують відпочити від запаморочливих швидкостей за чашкою гарячої кави і покуштувати страви місцевої кухні. По всьому курорту розміщені невеликі магазинчики, в яких можна придбати все необхідне в побуті та купити сувеніри на пам’ять. У розважальних центрах на Вас чекає насичена культурна програма, дискотеки та тематичні вечірки. Не залишаться без уваги і маленькі гості Буковеля. Досвідчені інструктори допоможуть їм освоїти ази гірськолижного спуску, в готелях обладнані ігрові кімнати для дітей, передбачено розміщення з додатковим дитячим ліжком. Карпати зустрінуть Вас яскравою самобутністю, подарують масу позитивних емоцій і занурять в атмосферу свята. Обираєте Ви поїздку з сім’єю або романтичну подорож на двох, ціни на відпочинок у Буковелі не стануть важким тягарем для Вашого бюджету. Виняток становлять різдвяні та новорічні тури, коли вартість відпочинку істотно підвищується.

Забронювати номер:

+38 (067) 344 88 98