Поїздки на квадроциклі

Відпочинок в Карпатах на квадроциклі - дивовижна подія, про яку розповідають з трепетом і гордістю. Це чудовий спогад, повний яскравих позитивних емоцій. Вас накриє хвиля адреналіну, Ви, немов вітер, відчуєте повну свободу, гідно оціните велич природи. Ви щиро полюбите карпатські гори - одне з найбільш унікальних місць на Землі.

Поціновувачам активного відпочинку

Ті, хто любить екстремально-активний відпочинок, отримують унікальну можливість перевірити міцність своїх нервів і позмагатися з природою Карпатських гір, керуючи квадроциклом. Цей «залізний кінь» поєднав у собі кращі якості мотоцикла і позашляховика: маневреність і прохідність. Однак найголовніше - унікальні яскраві враження, які доступні будь-якій людині. Перш ніж спробуєте сили, борючись зі стихією, Вам проведуть інструктаж досвідчені професіонали, отримаєте все необхідне для поїздки. Для тих, хто вже має досвід екстремальних поїздок, розроблені особливі маршрути. До речі в зимовий час, не менш цікавим буде катання на снігоходах. Поїздки в гори на квадроциклі в готелі організовують в літній і зимовий сезон. Розроблено маршрути, що відрізняються тривалістю і підвищеною складністю. У маршруті передбачені поїздки по гірським непрохідним "дорогам", грязьові ванни, Ви зможете злетіти на вершину гори і покататися по гірському хребту. Під час поїздок відчуєте повну гаму позитивних емоцій, навчитеся з гідністю долати труднощі, отримаєте заряд бадьорості та оптимізму на тривалий час.

Особливість поїздок на квадроциклі

Швидкість, захват, викид адреналіну, безліч яскравих емоцій. А якщо любите екстрим, ми можемо запропонувати Вам покататися на квадроциклі по самому страшному бездоріжжю. Якщо хочете подолати в собі різні страхи та невпевненість, тоді захоплюючі гонки - це для вас. А якщо любите лоскотати собі нерви - тоді найкращим подарунком стане труднопроходимий маршрут на квадроциклі, який Ви ніколи не зможете забути. Як вважаєте, ми зможемо здійснити Вашу мрію, надаючи необхідні умови для катання на квадроциклі? Чи хочете Ви по-справжньому чогось путнього і незвичайного? Відпочинок разом з "чотирилапими друзями" - диваном і телевізором, вам не підходить? Значить, Ви повинні бути добре знайомі з таким екстремальним видом розваги, як поїздка на квадроциклі! Команда готелю може організувати Вам відпочинок, насичений цікавими та різноманітними, захоплюючими дух враженнями і подарувати Вашим близьким незабутні емоції.

Переваги активного відпочинку

Ви можете насолоджуватися красивою природою, екстремальною швидкістю, подоланням сильних перешкод, коли особисто керуєте квадроциклом. Він, як вірний кінь, здатний довезти Вас навіть туди, куди неможливо дістатися на позашляховику або пішки. Хочете прокотитися на квадроциклі? Так? Це Вам сподобається, можете аніскільки не сумніватися. Під час прогулянки по горах в Карпатах Вас чекає море позитиву, яскраві враження, адреналін буде зашкалювати, Ви отримаєте дивовижний захват від унікальної природи гір Карпат. Ми проведемо Вас по найцікавішим маршрутами, а під час зупинок Ви познайомитеся з живописними пейзажами гірських схилів Карпат. По-справжньому відчуєте силу і міць карпатської стихії, відчуєте надзвичайний зв'язок з величною природою гір. Унікальні маршрути карпатськими горами дозволять Вам отримати максимальне задоволення від поїздки! Навіть якщо Ви - новачок, з Вами завжди буде поруч наша команда професійних інструкторів. Вибір складності маршруту поїздки на квадроциклах залежить виключно від Ваших побажань і можливостей.

Image0
Image1
Image2